DANE
   HISTORIA
   LUDZIE
   JĘZYK
   KUCHNIA
   TURYSTYKA
   KSIˇŻKI
   FAQ
   SONDA
   INNE STRONY
   WIADOMOŚCI
   ARTYKUŁY
   KAWIARENKA
INNE
   O AUTORZE
 

Polski stand-up w Reykjaviku

Nareszcie można się kulturalnie rozerwać w islandzkiej stolicy! Już 4 listopada 2021 w Reykjaviku wystąpi dwóch znanych, polskich stand-up'erów: Piotrek Szumowski i Paweł Chałupka. Kto zacz?

 

Paweł Chalupka

Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Piotrek Szumowski

Komik Dookoła Świata, Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik. Ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów (jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy, czy jak?).

W nowym programie spodziewajcie sie charakterystycznych dla Piotrka komediowych głębokich zanurzeń w tematy z pozoru błahe, zawsze opatrzonych trzeźwym spojrzeniem na własne możliwości i kiepską kondycję świata. Z pozoru mamy do czynienia z szerokim naiwniakiem, który potrzebuje mapy, by wyjść z toalety. Tak naprawdę zawsze wychodzi oknem, by zmylić wrogów.

Piotrek, niczym żaba z kontuzją pośladków, będzie skakał po tematach bez przystanku, ale każdy sus będzie kwitowany wybuchem śmiechu. Szykujcie się na mocne wyładowanie stand-upu, które zmienia Waszą dalszą percepcję obcowania z tą formą sceniczną. Lub nie, ale na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

 

Strona wydarzenia: facebook.com/events/587202925743811
Bilety są już w sprzedaży na stronie tix.is/is/event/12216/
 

Serwis Islandia.org.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Do zobaczenia w Gamlabió!