DANE
   HISTORIA
   LUDZIE
   JĘZYK
   KUCHNIA
   TURYSTYKA
   KSIĄŻKI
   FAQ
   SONDA
   INNE STRONY
   WIADOMOŚCI
   ARTYKUŁY
   KAWIARENKA
INNE
   O AUTORZE
 

Wycieczki na Islandię

 

Od lat spełniamy Państwa marzenia o odwiedzeniu Islandii.

Islandia jest krajem drogim, jednak dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i kontaktom na wyspie udało nam się zaproponować niespotykanie niską cenę za wyjazd z niezwykle bogatym programem i wyjątkowym przewodnikiem. Tak jak poprzednio – nasze grupy będą kameralne i liczące już od 3 osób. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą – najlepiej poznacie Islandię i będziecie tu chcieli wracać wielokrotnie. Gwarantujemy dotarcie do miejsc, o których istnieniu inni nawet nie mają pojęcia!

Mimo ograniczeń związanych z Covid-19, wciąż zapraszamy na Islandię! Dla osób bez zaświadczenia o szczepieniu bądź o posiadaniu przeciwciał wycieczkę wydłużamy 5 dni, przeznaczając czas na odpoczynek i wspólne czytanie sag, jak robią Islandczycy od pokoleń.

Aktualne zasady przekraczania granicy.

 

Terminy i ceny wycieczek w 2021 roku:

Niestety większość grup w tym roku to grupy zamknięte, ale jest szansa na pojedyncze miejsca w kilku terminach. Wiąż możliwe są nowe terminy, dlatego prosimy o kontakt pod numerem telefonu 607 84 00 82 lub email: wyjazdy@islandia.org.pl, albo przez nasz profil na FB.

Jednocześnie przypominamy, że jeden  naszych przewodników przebywa na wyspie i jest do Państwa dyspozycji gdybyście mieli jakieś pytania lub chcieli wykorzystać wyjątkowy czas, gdy turystów na wyspie jest znacząco mniej (tel. +48 502 585 161). Zapraszamy także rodaków mieszkających na wyspie do wspólnego zwiedzania!

Kolejne terminy podamy wkrótce!

Inne grupy planowane w 2021 roku:

Maraton w Reykjaviku (sierpień, 6 dystansów do wyboru)

Islandia dla trekkingowców (dla miłośników górskich szlaków)

Kulinarna Islandia (wyjazd dla miłośników kuchni)

Islandia + Wyspy Owcze

 

Jeśli jesteście grupą minimum 3 osób – przygotujemy wyjazd specjalnie dla Was i w terminie Wam najbardziej odpowiadającym. Jeżeli już kupiliście bilety lotnicze i nie bardzo wiecie co robić dalej – prosimy o kontakt!

Nasze propozycje to zdecydowanie najtańsze wycieczki na Islandię dostępne na rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek, a Islandia jest nasza pasją.

Zapytajcie także o naszą propozycję wycieczki w formie private tour – dla dwóch lub trzech osób.

 

Organizatorem wycieczek jest biuro podróży POLONICUM SC, numer wpisu do Centralnej Kartoteki Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych (CETiPT): 11674-14.


 Więcej informacji: wyjazdy@islandia.org.pl

 Marcin Serwacki, tel. 607 84 00 82

 Michał Sikorski, tel. 502 585 161

Relacje z naszych wycieczek i relacje uczestników na Facebooku

 Wycieczki zrealizowane